Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality

Rezervované

Cena:
165 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Prievidza
Obec: Nitrianske Pravno
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 707 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 268557
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

DMPD real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Nitrianske Pravno s rovinatým pozemkom o rozlohe 707m2 a zastavanou plochou 107m2. Na pozemku sa nachádza parkovacie miesto, samo stojaca garáž a kôlňa na drevo. Rodinný dom disponuje dvoma obytnými nadzemnými podlažiami a suterénom.
Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, obývacia izba, dve hosťovské izby, schodisko do suterénu a schodisko do obytného podkrovia. V podkroví sa nachádzajú dve samostatné izby a vchod na prestrašenú terasu. V suteréne sú dve miestnosti ktoré slúžia ako odkladací priestor a technická časť celého domu .
Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou ako plastové okná, vstavane skrine, podlahy, radiátory, pec na pevné palivo, kuchynská linka.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete( voda, plyn, elektrika)
Vykurovanie je riešene plynovým kotlom ale aj pecou na pevné palivo. Odpad je zvedený do žumpy kde je možnosť sa napojiť na kanalizáciu ktorá bola vybudovaná v obci.
Možnosť financovania aj hypotekárnym úverom s ktorým Vám radi pomôžeme. V prípade bližších informácii nás môžete kontaktovať na našom telefónnom čísle 0948 179 796 .

Maklér:

makler
Maklér:Daniel Vida
Telefón:0948179796
E-mail:vida-ZVNC-dmpdreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.